Garanti Bankası Mobilya Destek Paketi
Garanti Bankası Mobilya Destek Paketi

Garanti Bankası , mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmaların sezon öncesi finansman ve işyeri/ ekipman ihtiyaçlarının finansmanı için Mobilya Sektör Paketi’ni geliştirdi. Mobilya Destek Paketi ile kredi geri ödemelerinizi, 60 aya varan vadelerle, nakit akışının daha az olduğu mayıs, haziran ve temmuz aylarında ödemesiz, geri kalan aylarda eşit taksit ödemeli olarak yapabilirsiniz. Mobilya sektöründe faaliyet gösteren kereste ve kaplama satıcıları, mobilya imalatçıları, mobilya sektöründe üretim yapan tedarikçi firmalar, ithalatçı ve ihracatçı firmalar Mobilya Destek Paketi’nden yararlanabilir.

Mobilya Sezonu Hazırlık Kredisi

Mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmaların sezon öncesinde gerçekleştirecekleri mal ve hammadde alımlarının kredilendirilmesine yönelik Mobilya Sezonu Hazırlık Kredisi 60 aya kadar vade seçeneği sunar. Kredi geri ödemeleri, sektörde nakit akışının daha az olduğu mart, nisan, mayıs, haziran aylarında ödemesiz, geri kalan aylarda eşit taksit ödemeli (4 aya kadar geri ödemesiz) olarak yapılabilir.

Mobilya Yatırım Kredisi

Mobilya sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaların işyeri, ekipman yenileme ve yatırım ihtiyaçlarının kredilendirilmesine yöneliktir. 60 ay boyunca sektörde nakit akışının daha az olduğu mayıs, haziran, temmuz aylarında ödemesiz, geri kalan aylarda eşit taksit ödemeli (3 aya kadar geri ödemesiz) olarak geri ödenebilir.

KOBİ İhtiyaç Kredileri (TL/Döviz)

60 aya varan vadelerle makine, işyeri yenileme ve teknoloji geliştirme kredilerinden yararlanılabilir.

Teminat Mektupları

Şirketinizin ihtiyacı olan TL veya döviz teminat mektuplarını, çalıştığınız şubenize talimat vererek istediğiniz Garanti Şubesinden teslim alabilirsiniz. Teminat mektuplarınızın konusu ister mal alımı, gümrük işlemleri, KDV, ihale, Eximbank, güvence bedeli veya kira teminatı olsun, isterse muhatap geçici, kat'i teminat mektubu talebi olsun, şube ağımız sayesinde size en uygun şubemizden teminat mektuplarınızı teslim alabilir, üretiminizde aksaklık olmamasını sağlayabilirsiniz.

 
YORUMLAR
 
HABERLER
BİR DESTANDIR ÇANAKKALE
Garanti Bankası Mobilya Destek Paketi
Mobilya ithalatındaki ilave gümrük vergilerinde indirim yapılmıştır.
Ofis Mobilyalarında , %8 Kdv
BİZE ULAŞIN
Atatürk Olimpiyat Parkı Yolu, E6 Gişeler Yanı, MASKO Mobilya Kenti, İkitelli, Başakşehir, İstanbul, Türkiye

Tüm Hakları Saklıdır © Maskonun Sesi 2017